Här hittar du telefonnummer, mail och adressuppgifter

Kontakt

Sernbrandt Maskiner & Verktyg AB

Hitta till vår butik via Google Maps (Klick!)

Besöksadress: Stationsvägen 17
Utdelningsadress: Box 2042
141 02 Huddinge
Tel nr: 08 – 7112845
Info@sernbrandt.se

Öppettider 
Måndag-torsdag                7:00-17:00
Fredag                                 7:00-16:00
Lördag-söndag                   STÄNGT

Försäljning & inköp

Mikael (Mikael@sernbrandt.se, 070-8119980)

Niklas (Niklas@sernbrandt.se, 070-4658688)

Sebastian (Sebastian@sernbrandt.se, 076-8914423)

Butiken

Mathias

Dennis

08-7112845

Butik@sernbrandt.se

Boka Service & reservdelar

Kontakta Brian för reservdelar och bokning av service:

Brian (Brian@sernbrandt.se, 08-7112845)

Våra tekniker:

Stefan (snickeri/metallmaskiner)

Simon (snickeri/metallmaskiner)

Holter (snickeri/metallmaskiner)

Per (Skolor)

Allt för din skola

Martin (Martin@sernbrandt.se, 076-8889609)

Rickard (Rickard@sernbrandt.se, 070-8112895)

Relation manager - bygghandel

Felicia (Felicia@sernbrandt.se, 076-0451561)

Web & Marknadsansvarig

Sophie (Sophie@sernbrandt.se, 08-7112845)